Wij staan voor u klaar

Op deze pagina vindt u de gegevens van alle contactpersonen.

Jannette Booij

Directeur / Bestuurder
[T] 024-3710300
[E] j.booij@zorgcentrum-huizerosa.nl 

Jannette is als bestuurder eindverantwoordelijk voor alle diensten die Huize Rosa levert.

Zorgbemiddeling

Zorgbemiddelaars
[T] 024-3710300 (via de receptie)
[E] zorgbemiddeling@zorgcentrum-huizerosa.nl

Beppie en Maria zijn de contactpersonen voor alle vragen over de diensten die Huize Rosa levert. Samen beheren ze de wachtlijst en verzorgen ze indicaties. 

Saskia Buijs

Manager Welzijn & Zorg
[T] 024 -3710300
[E] s.buijs@zorgcentrum-huizerosa.nl

 

Saskia is als manager Welzijn & Zorg verantwoordelijk voor de zorg aan de bewoners van de woongroepen en de woontoren binnen het zorgcentrum. Haar werkdagen zijn maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Petra Peters

Teamleider Zorg Woongroepen
[T] 024-3710300
[E] p.peters@zorgcentrum-huizerosa.nl

 

Petra van Goor

Teamleider Zorg Woontoren
[T] 024-3710300
[E] p.vangoor@zorgcentrum-huizerosa.nl

Evelien Janssen

Teamleider Gastvrijheid en Wonen
[T] 024-3710300
[E] e.jansen@zorgcentrum-huizerosa.nl

Bianca Kumral

Teamleider Welzijn
[T] 024-3710300
[E] b.kumral@zorgcentrum-huizerosa.nl

Eline Westerik

Wijkverpleegkundige
[T] 024-3710389
[E] e.westerik@zorgcentrum-huizerosa.nl

 

Eline is het eerste aanspreekpunt voor het aanvragen van een indicatie voor wijkverpleging. 

Administratie

Voor vragen over facturen kunt u contact opnemen met de administratie via:
[E] administratie@zorgcentrum-huizerosa.nl

Personeel en Organisatie (P&O)

[T] 06-38674323
[E] personeelszaken@zorgcentrum-huizerosa.nl

Het team Personeel en Organisatie (P&O) is er voor alle medewerkersvragen die te maken hebben met jouw dienstverband bij Huize Rosa, voor werving en selectie bij Huize Rosa, voor CAO vragen en voor vragen die te maken hebben met Arbo- en Verzuim. Wij zijn 5 dagen per week tijdens kantooruren bereikbaar behalve op vrijdagmiddag

Praktijkopleiding

Praktijk opleiding
[T] 024-3710300
[E] praktijkopleiding@zorgcentrum-huizerosa.nl

Claudia en Marieke zijn aanspreekpunt als het gaat over opleidingen binnen Huize Rosa. Voor vragen over mogelijkheden voor opleidingen, stages, vereiste vooropleidingen etc. kunt u bij haar terecht.

Ayse Özcan

Coördinator vrijwilligerswerk
[T] 024-3710300
[E] vrijwilligerswerk@zorgcentrum-huizerosa.nl

Ayse coördineert het vrijwilligerswerk in en rondom Huize Rosa.

Karen van Kordelaar

Cliëntvertrouwenspersoon
(ma t/m vrij van 09.00 - 13.30 uur)
[T] 06-10952533 
[E] k.vankordelaar@waalboog.nl
[A] Stichting de Waalboog, Postbus 31071, 6503 CB Nijmegen (t.a.v. K.A.C.M. van Kordelaar)
 

Gyöngyér Fleuren

Cliëntvertrouwenspersoon WZD
[T] 06-30441912
[E] gyongyverfleuren@zorgbelangcvp.nl
 

De cliëntenvertrouwenspersoon kan u of uw vertegenwoordiger helpen bij vragen over onvrijwillige zorg. Dat is zorg waarmee u of uw vertegenwoordiger niet instemt en zorg waarmee uw vertegenwoordiger heeft ingestemd maar waartegen u zich verzet

De cliëntenvertrouwenspersoon is niet in dienst van de zorgaanbieder.
Zij is onafhankelijk.
Meer weten? www.adviespuntzorgbelang.nl | www.dwangindezorg.nl