Wij staan voor u klaar

Op deze pagina vindt u de gegevens van alle contactpersonen in alfabetische volgorde.

Inge Bekker

Zorgmanager
[T] 024 -3710300
[E] i.bekker@zorgcentrum-huizerosa.nl

Inge is als zorgmanager verantwoordelijk voor de zorg aan de bewoners van de woongroepen en de woontoren binnen het zorgcentrum. Haar werkdagen zijn maandag tot en met donderdag.

Babette Hauptmeijer

Wijkverpleegkundige
[T] 06-38 16 25 83
[E] b.hauptmeijer@zorgcentrum-huizerosa.nl 

 

Babette is - samen met Sjannie - het eerste aanspreekpunt voor vragen over persoonlijke verzorging en verpleging. U kunt bij haar terecht voor het aanvragen van een indicatie voor wijkverpleging. Babette is aanwezig op dinsdag, donderdag en vrijdag.

Maria Krosse

Maria Krosse

Zorgbemiddelaar
[T] 024-3710300
[E] zorgbemiddeling@zorgcentrum-huizerosa.nl

Maria is - samen met Beppie - de contactpersoon voor alle vragen over de diensten die Huize Rosa levert. Samen beheren ze de wachtlijst en verzorgen ze indicaties. Maria is bereikbaar op dinsdag en donderdag.

Sjannie Renswoude

Sjannie Renswoude

Wijkverpleegkundige
[T] 06-38 16 25 81
[E] s.renswoude@zorgcentrum-huizerosa.nl

Sjannie is - samen met Babette - het eerste aanspreekpunt voor vragen over persoonlijke verzorging en verpleging thuis. U kunt bij haar terecht voor het aanvragen van een indicatie voor wijkverpleging. Sjannie is aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag.

Beppie Sanders

Zorgbemiddelaar
[T] 024-3710300
[E] zorgbemiddeling@zorgcentrum-huizerosa.nl

Beppie is - samen met Maria - de contactpersoon voor alle vragen over de diensten die Huize Rosa levert. Samen beheren ze de wachtlijst en verzorgen ze indicaties. Beppie is aanwezig op maandag, woensdag en vrijdag.

Gerard Soetekouw

Gerard Soetekouw

Manager facilitaire dienst
[T] 024-3710300
[E] g.soetekouw@zorgcentrum-huizerosa.nl

Gerard is hoofd facilitaire dienst. Bij hem kunt u terecht met vragen over maaltijden, huishoudelijke hulp en de was.

Henk Swinkels

Henk Swinkels

Directeur / Bestuurder
[T] 024-3710300
[E] h.swinkels@zorgcentrum-huizerosa.nl

Henk is als directeur/bestuurder eindverantwoordelijk voor alle diensten die Huize Rosa levert.

Ellen Timmermans

Ellen Timmermans

Medewerker opleidingen
[T] 024-3710300
[E] e.timmermans@zorgcentrum-huizerosa.nl

Ellen is - samen met collega Astrid Wouters - aanspreekpunt als het gaat over opleidingen binnen Huize Rosa. Voor vragen over mogelijkheden voor opleidingen, stages, vereiste vooropleidingen etc. kunt u bij haar terecht. Ellen is aanwezig op maandag-, dinsdag- en woensdagochtend.

Diana Waanders

Diana Waanders

Coördinator vrijwilligerswerk
[T] 024-3710300
[E] d.waanders@zorgcentrum-huizerosa.nl

Diana coördineert het vrijwilligerswerk in en rondom Huize Rosa.