Wij staan voor u klaar

Op deze pagina vindt u de gegevens van alle contactpersonen in alfabetische volgorde.

Babette Hauptmeijer

Wijkverpleegkundige
[T] 024-3710300
[E] b.hauptmeijer@zorgcentrum-huizerosa.nl 

 

Babette is - samen met Sjannie - het eerste aanspreekpunt voor vragen over persoonlijke verzorging en verpleging. U kunt bij haar terecht voor het aanvragen van een indicatie voor wijkverpleging. Babette is aanwezig op dinsdag, donderdag en vrijdag.

Maaike Kapoen

Maaike Kapoen

manager afdeling Zorg & Welzijn
[T] 024-3710300
[E] m.kapoen@zorgcentrum-huizerosa.nl

Maaike is verantwoordelijk voor de zorg- en welzijnsdiensten aan de cliënten die in het verzorgingshuis wonen.

Maria Krosse

Maria Krosse

Zorgbemiddelaar
[T] 024-3710300
[E] m.krosse@zorgcentrum-huizerosa.nl

Maria is de contactpersonen voor alle vragen over de diensten die Huize Rosa levert. Zij beheert de wachtlijst en verzorgt indicaties. Maria is bereikbaar op dinsdag en donderdag.

Sjannie Renswoude

Sjannie Renswoude

Wijkverpleegkundige
[T] 024-3710300
[E] s.renswoude@zorgcentrum-huizerosa.nl

Sjannie is - samen met Babette - het eerste aanspreekpunt voor vragen over persoonlijke verzorging en verpleging thuis. U kunt bij haar terecht voor het aanvragen van een indicatie voor wijkverpleging. Sjannie is aanwezig op maandag, dinsdag en woensdag.

Gerard Soetekouw

Gerard Soetekouw

Manager facilitaire dienst
[T] 024-3710300
[E] g.soetekouw@zorgcentrum-huizerosa.nl

Gerard is hoofd facilitaire dienst. Bij hem kunt u terecht met vragen over maaltijden, huishoudelijke hulp en de was.

Henk Swinkels

Henk Swinkels

Directeur / Bestuurder
[T] 024-3710300
[E] h.swinkels@zorgcentrum-huizerosa.nl

Henk is als directeur/bestuurder eindverantwoordelijk voor alle diensten die Huize Rosa levert.

Ellen Timmermans

Ellen Timmermans

Medewerker opleidingen
[T] 024-3710300
[E] e.timmermans@zorgcentrum-huizerosa.nl

Ellen is - samen met collega Astrid Wouters - aanspreekpunt als het gaat over opleidingen binnen Huize Rosa. Voor vragen over mogelijkheden voor opleidingen, stages, vereiste vooropleidingen etc. kunt u bij haar terecht. Ellen is aanwezig op maandag-, dinsdag- en woensdagochtend.

Diana Waanders

Diana Waanders

Coördinator vrijwilligerswerk
[T] 024-3710300
[E] d.waanders@zorgcentrum-huizerosa.nl

Diana coördineert het vrijwilligerswerk in en rondom Huize Rosa.

Astrid Wouters

Astrid Wouters

Coördinator opleidingen & preventiemedewerker
[T] 024-3710300
[E] a.wouters@zorgcentrum-huizerosa.nl

Astrid is preventiemedewerker en coördinator opleidingen. Voor vragen over mogelijkheden voor opleidingen en stages kunt u bij haar terecht of bij haar collega Ellen Timmermans. Astrid is aanwezig van maandag tot en met donderdag.